odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Sykulski Andrzej
Sykulski Andrzej

Firma: Trigon Dom Maklerski SA

Stanowisko: Partner Zarządzający, Wiceprezes

Partner Zarządzający Trigon Domu Maklerskiego, w którym kieruje działalnością bankowości inwestycyjnej. Doradzał przy największych transakcjach na polskim rynku kapitałowym m.in. przy przejęciu Polkomtela przez Spartan Capital Holdings. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji M&A oraz w obszarze corporate finance zarówno w Polsce jak i za granicą.
W swojej karierze zajmował funkcje Prezesa Zarządu oraz dyrektora zarządzającego BNP Paribas Corporate Finance Polska. Był współzałożycielem i członkiem zarządu banku inwestycyjnego MC Concordia. Andrzej Sykulski pełnił również funkcję Wiceprezesa Zarządu Wydawnictwa Prasowego Twój STYL jak również Wiceprezesa i CFO Polskiej Telefonii Cyfrowej – największego polskiego operatora telefonii komórkowej ERA GSM. Członek Young Presidents’ Organization (YPO).
Andrzej Sykulski jest absolwentem (summa cum laude) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na University of California i University of Chicago Booth School of Business (MBA).