odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Kwiatkowski Paweł

Firma: Kompania Piwowarska SA

Stanowisko: Dyrektor Corporate Affairs

Dyrektor Corporate Affairs Kompanii Piwowarskiej od 2000 r., ponadto od 2007 r. szef ds. mediów w SABMiller Europe (head of media relations). Współautor koncepcji i aranżacji Muzeum Piwowarstwa w Tyskich Browarach Książęcych.
Postać barwna i pełna energii – nie tylko specjalista w dziedzinie public relations, ale także pisarz, publicysta i tłumacz.
W latach 80. był jednym z liderów podziemnej organizacji młodzieżowej Szkolne Koła Oporu Społecznego w Poznaniu oraz Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS), wydawcą, redaktorem i drukarzem czasopism niezależnych („Głos SKOS-ów”, „Echo Dwójki”), współpracował z Agencja Fotograficzną Solidarność Poznań.
Pracował jako dziennikarz w „Daytona Beach News Journal” na Florydzie (USA), w tygodniku „Wprost”, miesięczniku „Home & Market” (redaktor naczelny w latach 1993-1997). Publikował także na łamach m.in. „Tygodnika Powszechnego”, „Polityki”, „Gazety Wyborczej”, „Gazety Bankowej” i „Konfrontacji”. W latach 1991-1992 pracował jako radca, a następnie doradca ministra w Biurze Prasowym Rządu.
Absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiował także socjologię.