odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Grajewski Andrzej
Grajewski Andrzej

Stanowisko: Hurtownia Środków do produkcji Rolno-Spożywczej Rolnik Grajewski i Kaczmarek Sp.J.

Andrzej Grajewski współwłaściciel Hurtowni "Rolnik" Grajewski i Kaczmarek Sp.J., to praktyk w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem handlowym oraz zespołami ludzkimi, obecnie zatrudnia 200 osób, jest ekspertem w przedsięwzięciach związanych ze wsparciem oraz rozwojem sprzedaży.
Obecnie jako zarządca gospodarstwa o powierzchni 2 tyś. Ha i hodowli trzody chlewnej 12 tyś szt. oraz bydła opasowego 120 szt., doradza jako ekspert w projektach związanych z zarządzaniem zmianą i poprawą efektywności sprzedaży.
Gdy w 1990 roku otwieraliśmy naszą działalność odpowiadaliśmy na potrzebę nabywania środków do produkcji rolnej blisko miejsca zamieszkania i po najniższych możliwych cenach. Otworzyliśmy hurtownię, która zaopatrywała lokalnych producentów oferując korzystne warunki zakupu. I jako hurtownia funkcjonowaliśmy wiele lat, nasza rzetelność i zrozumienie branży pozwalały nam na uzyskiwanie coraz lepszych warunków współpracy z potentatami w produkcji nawozów czy środków ochrony roślin, a te z kolei przekładały się na korzystne oferty dla naszych Klientów.