odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Goliszewski Jacek
Goliszewski  Jacek

Firma: Mazars w Polsce

Stanowisko: Dyrektor, Dział Doradztwa

Jacek Goliszewski posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie finansowym i operacyjnym oraz w realizacji projektów due diligence i analiz przedzakupowych na rzecz inwestorów oraz spółek z różnych branż, zdobyte w trakcie kariery zawodowej na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej – w Polsce, Niemczech i Rosji. Przed karierą w Mazars pracował dla firm z tzw. „Wielkiej Czwórki” oraz na stanowiskach dyrektora generalnego MIK Poland i członka zarządu odpowiedzialnego za finanse i integracje w filii Kraftt Jacobs Suchard.
Specjalizuje się m.in. w zarządzaniu efektywnością, zarządzaniu procesami, integracji zakupionych firm, projektowaniu i wdrażaniu wspomaganych komputerowo systemów decyzyjnych, controllingu, systemów planowania, budżetowania i decyzyjnego rachunku kosztów. Prowadzi ponadto wiele szkoleń z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej.
Jacek Goliszewski jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie w Stuttgarcie (Niemcy) i posiada tytuł doktora z zakresu controllingu i finansów Uniwersytetu Warszawskiego.