odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Goli Michał
Goli Michał

Firma: GC Investment

Stanowisko: Prezes Zarządu

Michał Goli jest osobą znaną na Śląsku jako zaangażowany w życie regionu biznesmen, od lat działający na rynku nieruchomości komercyjnych oraz w branży motoryzacyjnej. Jako Prezes GC Investment S.A. posiada bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych, także na terenach pokopalnianych. Spółka posiada bank ok. 760 000 m2 ziemi oraz portfolio kilkudziesięciu zrealizowanych projektów. W 2011 roku spółka zadebiutowała na rynku NewConnect, w niedalekiej przyszłości planowane jest wprowadzenie jej na GPW. Z nazwiskiem Michała Goli kojarzone są także firmy motoryzacyjne – katowickie salony Toyota i Lexus czy zdobywająca coraz większe uznanie Armada Fleet Management – spółka zarządzająca flotami samochodów.

Jako pasjonat golfa Michał Goli był pomysłodawcą projektu budowy pola golfowego z osiedlem domów w Bytomiu. Projekt pola i rewitalizacji terenów po kopalni Szombierki wraz z malowniczym szybem Krystyna realizuje należąca do grupy kapitałowej GC Investment spółka Armada Development S.A. Michał Goli organizował również prestiżowe turnieje golfowe: BCC Golf Cup oraz Pro-Am Tour.
Jego działalność została uhonorowana licznymi nagrodami zdobytymi zarówno indywidualnie, jak przez prowadzone przez niego firmy, m.in. Oskarem Serca, Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji czy tytułem Gazel Biznesu, Medal Europejski.
Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem pięciorga dzieci, mieszka w Katowicach.