odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Głowacki Andrzej
Głowacki Andrzej

Firma: DGA SA

Stanowisko: Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 22 lat kieruje spółką DGA SA.
DGA SA to spółka doradczo-inwestycyjna, która pod dewizą „Wspieramy Wielkich Jutra” oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu. 22 lata doświadczenia na rynku usług doradczych, liczne projekty oraz dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa to gwarancja owocnej współpracy opartej na efektywnej komunikacji i fachowym podejściu do realizacji każdego projektu. DGA jest pierwszą w Polsce firmą konsultingową, która łączy działalność związaną z doradztwem biznesowym, zarządczym, usługami z zakresu integracji europejskiej oraz z działalnością inwestycyjną. Od 2004 roku akcje DGA są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Andrzej Glowacki został wielokrotnie doceniony jako przedsiębiorca i manager, zdobywając m.in. tytuł Lidera Polskiego Biznesu (2005), Nominację do nagrody Gospodarczej Prezydenta RP (2005), Odznakę Zasłużony dla Województwa Wielkopolskiego (2010). DGA SA to spółka doradczo-inwestycyjna, która pod dewizą „Wspieramy Wielkich Jutra” oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu. 22 lata doświadczenia na rynku usług doradczych, liczne projekty oraz dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa to gwarancja owocnej współpracy opartej na efektywnej komunikacji i fachowym podejściu do realizacji każdego projektu.
DGA jest pierwszą w Polsce firmą konsultingową, która łączy działalność związaną z doradztwem biznesowym, zarządczym, usługami z zakresu integracji europejskiej oraz z działalnością inwestycyjną. Od 2004 roku akcje DGA są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.