odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Dziewguć Magdalena
Dziewguć Magdalena

Firma: Polkomtel SA

Stanowisko: Dyrektor Zarządzający Rynku B2B

Magdalena Dziewguć od kilkunastu lat buduje swoją karierę zawodową w segmencie usług teleinformatycznych dla biznesu. Była zaangażowana w pierwsze zintegrowane rozwiązania ERP przygotowywane do tworzenia platform e-biznesowych w Polsce w roku 1997 dla międzynarodowych korporacji.

Przez ostatnie 10 lat pracuje dla firm telekomunikacyjnych na kluczowych stanowiskach, odpowiadając za najwyższe segmenty klientów. Z jej inicjatywy rozwinęło się wiele projektów wspierających umobilnianie procesów biznesowych i wykorzystanie technologii bezprzewodowej transmisji w różnych strukturach firm korporacyjnych. Jest absolwentką prawa, ma tytuł executive MBA Carlson School of Management. Jest pomysłodawczynią wielu innowacyjnych projektów wdrożonych w takich firmach jak Maspex, Kolporter, Jeronimo Martins, Impel, GlaxoSmithkline, Danone, L'Oreal.

Magdalena Dziewguć od lat współpracuje z katedrą Teorii Organizacji SGH, wspierając badania w zakresie wpływu technologii mobilnych na zmianę modelów biznesowych i reorganizację procesów w organizacjach.