odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Chrzanowski Krzysztof
Chrzanowski Krzysztof

Firma: Inframet

Stanowisko: Prezes

Krzysztof Chrzanowski jest założycielem oraz dyrektorem polskiej firmy hi-tech INFRAMET. Firma specializuje się w produkcji aparatury pomiarowej do badań optoelektronicznych urządzeń obrazujących: kamery termowizyjne, kamery TV/LLLTV, przyrządy noktowizyjne, kamery SWIR, kamery THz, urządzenia laserowe, wzmacnicze obrazu, sensory IR FPA/CCD/CMOS, moduły optyczne. Inframet jest jedną z bardzo nielicznych firm zaawansowanych technologii z Europy Wschodniej. Firma odniosła realny sukces rynkowy w skali globalnej i wyeksportowała pod własną marką towary lub usługi do ponad 30 krajów świata.
Krzysztof Chrzanowski uzyskał stopień doktora oraz doktora habilitowanego w Wojskowej Akademii Technicznej w dziedzinie elektroniki. W 2002 roku uzyskał tytuł profesora nauk technicznych. Opublikował serię publikacji naukowych z zakresu głównie metrologii optroelektronicznej oraz bezkontaktowych pomiarów temperatury.
Krzysztof Chrzanowski posiada rozległe doświadczenie zarówno w zakresie typowej pracy naukowej, jak i z zakresu kierowania nowoczesną firmą zaawansowanej technologii o zasięgu globalnym.