odwiedź i dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • YouTube
Brzoska Rafał
Brzoska Rafał

Firma: InPost Sp. z o.o.

Stanowisko: Prezes Zarządu

Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl, które rozwijał od początku ich działalności. W tym okresie zbudował ogólnopolską sieć dystrybucji bezadresowej i adresowej. Zarządza m.in. dynamicznie rozwijającymi się spółkami: Integer.pl, InPost Nowoczesna Poczta, InPost Finanse oraz drugą co do wielkości na świecie siecią Paczkomatów – całodobowych urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek.
Znakomity strateg i wizjoner, kreujący trendy i zmieniający oblicze polskiego rynku pocztowo-kurierskiego. To również doświadczony menedżer specjalizujący się w nowopowstających rynkach o dużym potencjale wzrostu. Dzięki perspektywicznej wizji rozwoju oraz koncepcyjnemu modelowi zarządzania i nowatorskiemu podejściu do biznesu, promuje ideę innowacyjności na całym świecie.
Finalista prestiżowego rankingu Przedsiębiorca Roku (Ernst & Young, 2008 i 2011), zdobywca 9. miejsca w rankingu „50 najbardziej kreatywnych ludzi biznesu” według magazynu Brief (2011 rok). Jeden z dziewięciu „Tygrysów polskiego biznesu” według magazynu Newsweek.